fbpx

TO CZEGO LEKARZ I DIETETYK CI NIE POWIE, BO NIE WIE

Spotkanie online
link po kontakcie

REJESTARCJA
musisz obejrzeć, aby umieć skorzystać z max obniżki i rabatów do zera
opcja rozbicia protokołu na mnie części, nabycie całego, rabatowanie do 0zł, pomogę po kontakcie

Mój TEST ogromne zaskoczenie

Pomoc w konfiguracji protokołu, w rejestracji, wskazówki, itp.

JEŚLI NIE ODBIERAM, WYŚLIJ SMS „PROTOKÓŁ ZDROWIA”

Doświadczenia klientów ogromne zmiany różnych przypadłościach

Wykłady dr Paul Clayton to o czym się nie mówi, to czego Ci nie powiedzą

Wykłady lekarskie

Wszystko o Test Balans

Powód numer 1

Dzisiejsze jedzenie zawiera ok 30% wartości jakich potrzebujemy do zachowania zdrowia i równowagi, dlatego często sięgamy po zdrowsze jedzenie i suplementację ale jakie są rezultaty? Żadnych spektakularnych. Dlaczego?

Dziś musisz zjeść 2-4kg jabłek co jest odpowiednikiem 2 jabłek sprzed 20 lat, jeśli chodzi o zawartość witaminy C. Kiedy ostatnio znalazłeś robaka w jabłku? Pomyśl o tym.

Powód numer 2

Nasz organizm składa się z milionów komórek, które mają za zadanie wykonywać różne procesy w naszym organizmie, naprawcze itd., które otacza tzw. błona komórkowa. Na dzień dzisiejszy 95% zbadanych osób (również sportowcy) posiada przewlekłe stany zapalne na poziomie komórkowym.

Co to oznacza?

800 000 wykonanych testów – 95% stanów zapalnych i brak balansu.

Laboratorium VITAS w Oslo usług analitycznych do którego wysyłamy test.

  • Harvard University, US
  • University of Cambridge, UK
  • Kings College London, UK
  • Max Plank Institute, Berlin, DE
  • University of Oxford, UK
  • Massachusetts General Hospital, US
  • University of Oslo, NO
  • Tufts University, US
  • Lunds University, US
  • ZOE, UK and US

Oznacza to, że pomimo najlepszego jedzenia lub najlepszej suplementacji, nasza błona komórkowa na dzień dzisiejszy nie jest wstanie przepuścić do komórki więcej jak ok. 30% witamin, minerałów, itd. z pożywienia (które również nie jest kompletne) lub z suplementów. Dlatego organizm zasila się potrzebnymi składnikami pobierając je z innych organów! Dlatego pomimo suplementacji czy „droższego” jedzenia, dalej chorujesz na różne dolegliwości.

Wniosek?

Zatem nie koniecznie możesz źle się odżywiać jeśli stosujesz dodatkowo suplementację, nie koniecznie Twój suplement jest zły ale po prostu Twoja twarda, nieelastyczna błona komórkowa nie jest wstanie przepuścić dostatecznej ilości składników, ponieważ już dawno jesteśmy wystawieni na stres, złe odżywianie, chemiczne leki, itd. i cierpimy na brak balansu dwóch kwasów tłuszczowych oraz przewlekły stan zapalny na poziomie komórkowym co zahamowuje wszystko co ma nam pomóc.

PROTOKÓŁ ZDROWIA – rozwiązanie

ODMIEŃ ŻYCIE SWOJE I INNYCH

Kiedy sam anonimowo przetestujesz się balans-TESTEM wysłanym do jednego z 5-ciu na świecie niezależnych laboratoriów zdolnego wykonać balanstest, aby uzyskać odczyt (95% osób posiada chroniczne stany zapalne wewnątrzkomórkowe nie zdając sobie z tego sprawy włącznie z sportowcami)…

Następnie kiedy użyjesz Protokołu Zdrowia odczuwając zmiany po kilku tygodniach a po min. 4 miesiącach używania protokołu/programu zdrowia przeprowadzisz drugi test (choć już wcześniej będziesz to po sobie odczuwać lecz w trakcie 4 pierwszych miesięcy będą spektakularne rzeczy dziać się w organizmie) – otrzymasz odczyt z drugiego wykonanego testu z rezultatów ✨

Test oraz twoje obserwacje na sobie mówią same za siebie!

Jaka jest powtarzalność kontunuowania protokołu zdrowia osób które go zakończyły?

80-97% osób po wynikach testu sprawdzającego, uruchamia kolejny cykl z protokołem, aby dalej utrzymywać balans i już nigdy nie wrócić do poprzedniego stanu.

Jak może nam pomóc Protokół Zdrowia?

Protokół Zdrowia przyczynia się do rozwiązania niemalże wszystkich problemów zdrowotnych u dzieci i dorosłych. Na grupie FB oraz da dole strony (kilka) umieszczono wiele historii i świadectw jak Protokół Zdrowia jest w stanie przywrócić organizm do zdrowia. Wywiady z niezależnymi lekarzami znającymi prawdę, dietetykami którzy poczuli się oszukani przez system zapoznając się z faktami naukowymi, materiały edukacyjne i wiele więcej.

Wskazania do kontynuacji?

Dzisiejsza przetworzona żywność, chemia, konserwanty, itp. wprowadza zły balans kwasów tłuszczowych, błona komórkowa traci zdolność przenikania witamin, minerałów… Dlatego organizm zasila się potrzebnymi składnikami pobierając je z innych organów! Dlatego mimo suplementacji, dalej chorujesz na różne dolegliwości. Jesteśmy najedzeni ale nie dożywieni. 20-30% zawartości oczekiwanej w pożywieniu w połączeniu z błoną komórkową nie mogącą przyswajać pełną mocą nawet tych 20-30% przemawia jasno. Utrzymuj balans i podnieść jakość, suplementuj się dodatkowo (protokół zdrowia). Zrób test, ponów i sprawdź rezultaty!

Skąd 80-97% odnawialności protokołów zdrowia i cyklów?

Jak wyżej. Teraz już wiesz więcej niż 95% osób na świecie ❤️

Czym jest protokół zdrowia? Gdzie go dostać? Czy można otrzymać go bezpłatnie?

Na wszystkie pytania odpowiem po kontakcie a część z nich znajdziesz w PRZEWODNIKU na grupie Facebook po dołączeniu na górze strony.

PRZEWODNIK i baza wiedzy na grupie

Po przyjęciu Cię do grupy zapoznaj się z przewodnikiem.

Pytania, pomoc, wsparcie

Po kontakcie (na górze strony).