fbpx

PO TRZECIE

PO TRZECIE


WNIOSEK JEST PROSTY:

Aby zapobiec występowaniu chorób chronicznych potrzebujemy zarówno NNKT Omega-3 jak i polifenoli.

Kupując produkty z Omega-3 jaką mamy pewność, że są one wchłaniane przez organizm i dają nam ochronę, na której nam zależy?

Czy ktoś jest w stanie pokazać testy, z których to jasno wynika?

Okazuje się, że jest taka firma. ZINZINO. Stoi za nią dr Paul Clayton, zagorzały propagator zdrowego stylu życia, zwłaszcza inteligentnego odżywiania. Jego marzeniem zawodowym było stworzenie prawidłowej, skutecznej opieki zdrowia i z firmą Zinzino udało mu się to stworzyć.

Jego wysiłki naukowe skupiały się na znalezieniu sposobu na utrzymanie właściwej pracy komórek i eliminacji chronicznych stanów zapalnych poprzez wyrównanie błony komórkowej.

Większość ludzi zaopatruje się w kapsułki z Omega-3, ale badania kliniczne wykazały, że olej rybny zawarty w kapsułkach nie ma przełożenia na zdrowie człowieka.

Wprowadzając na stałe BalanceOil masz pewność, że dostarczasz do organizmu zarówno kwasy Omega-3, jak i istotne dla nich polifenole. Tym samym Twój organizm otrzymuje najlepszej jakości i bardzo wysoko wchłanialne kwasy DHA i EPA. Dzięki temu jesteś w stanie „ugasić” stany zapalne w organizmie.

Bo nie ma nic gorszego niż utajone, chroniczne stany zapalne na poziomie błony komórkowej. I jeśli ich nie zlikwidujemy, będziemy mieć coraz to większe problemy ze zdrowiem. My nie widzimy gołym okiem co dzieje się w naszym organizmie i jak długo występują u nas stany zapalne.

Dopiero po latach pojawiają się sygnały, które wysyła organizm, choć nie zawsze. Zdarza się, że człowiek dostaje udaru lub zawał bez ostrzeżenia, a przecież wyglądał na zdrowego… Często nosimy w sobie taką „tykającą bombę” nie wiedząc kiedy ona wypali…

Sprawdź BalanceOil – produkt, którego działanie zostało naukowo udowodnione przez norweskie laboratorium VITAS. We współpracy z tą placówką naukową wykonano ponad 600 tysięcy testów, które potwierdziły pozytywne działanie Zinzino BalanceOil.

Wciąż nie masz pewności, że BalanceOil działa, a wiele reklamowanych suplementów nie przynosiło do tej pory zadowalających rezultatów?

Wykonaj test przed stosowaniem BalanceOil oraz po upływie minimum 4 miesięcy od rozpoczęcia zażywania tego preparatu (wykonywany w zaciszu domowym, do odesłania pocztą do laboratorium VITAS w Oslo).

👀 👀 👀

Porównaj swoje wyniki.

Test weryfikuje skuteczność działania BalanceOil na poziomie komórkowym – sprawdza stan błony komórkowej, ochrony lipidowej i odporności psychicznej. Kontroluje również obecność stanów zapalnych w organizmie.

Labolatorium VITAS w Norwegii jest największą bazą wykonanych badań na świecie, sprawdza poziom 11 kwasów tłuszczowych (w tym DHA, DPA i EPA), przepuszczalność błony komórkowej, a więc czy do naszej komórki dostają się substancje odżywcze, które spożywamy, a jednocześnie czy wydostają się z niej produkty przemiany materii.

Przyjmowanie BalanceOil przez okres minimum 120 dni potrafi zmienić błonę komórkową na taką, która funkcjonuje poprawnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie odtruć i odkwasić organizm jak i zoptymalizować funkcje wchłaniania.

Pamiętaj!

✅ Kiedy komórka nie działa poprawnie, nie działa tkanka.

✅ Gdy tkanka nie działa, nie działa organ.

✅ Kiedy on nie działa, nie działa poprawnie cały układ:

pokarmowy, oddechowy, krążenia, nerwowy, kostny.

Dlatego tak bardzo ważne jest zadbanie w pierwszej kolejności o komórki ciała…

Gdy idziemy do lekarza po pomoc, gdy coś nam dolega, to na czym skupia się lekarz? Na układzie!

Stara się ugasić pożar na poziomie układu…. podczas gdy w naszym organizmie choruje KOMÓRKA ❗️❗️❗️

Lekarz widzi wyłącznie wierzchołek góry lodowej… Dzisiejsza medycyna skupia się wyłącznie na objawach problemu, tłumiąc ich występowanie. Pomija natomiast źródło choroby.

Efekty działania Zinzino BalanceOil poczujesz przede wszystkim na własnej skórze. Poprawi się Twoje samopoczucie, przybędzie energii i chęci do działania. Zwiększą się Twoje zdolności poznawcze i umiejętność skupienia uwagi, skończą powtarzające się chronicznie przeziębienia….

Chcesz mieć pewność, że przyjmujesz pełnowartościowy olej z Omega 3? Zaopatrz się w BalanceOil z testami lub bez (testy rekomendowane do sprawdzenia naszego obecnego stanu oraz dla porównania po kilku miesiącach suplementacji BalanceOil).