fbpx

Hasło na czacie 

LEKCJE 1-4

W tym rozdziale dowiesz się:

  • W jaki sposób jedno pytanie jest kluczem do każdego przekonania, które powstały o nas samych.
  • Nowe odkrycia zmieniają naszą naukową historię dotyczącą pytania: Kim jestem?
  • Możesz obudzić w sobie najgłębszą prawdę o swoim istnieniu.
  • Jesteś kimś więcej, niż kiedykolwiek mogłeś sobie wyobrazić.

Z tej lekcji dowiesz się, że sposób, w jaki odpowiadasz na pytanie „Kim jestem?” to podstawowy wątek dla wszystkich przekonań, jakie masz na swój temat, od poczucia własnej wartości, związków, relacji z innymi ludźmi, finansów, zdrowia po sposób życia i dokonywane wybory. Twoje przekonania, splecione razem, tworzą soczewkę percepcyjną, przez którą widzisz siebie. Czy jest coś ważniejszego niż odpowiedź na to pytanie w sposób uczciwy, zgodny z prawdą i rzeczowy.

LEKCJA 1

LEKCJA 2

LEKCJA 3

LEKCJA 4

Bonus

LEKCJE 5-56

6 rozdziałów, 57 lekcji, ponad 9 godzin kursu wideo.
Filmy szkoleniowe są dostępne z polskim lektorem.

  • Nowa normalność – w tym rozdziale Gregg Braden pokazuje niektóre z największych wyzwań naszych czasów i łączy je ze sposobem, w jaki myślimy i postrzegamy nasze środowisko. Dowiadujemy się o alternatywnych podejściach, które pozwalają nam zobaczyć obecną zmianę jako szansę.
  • Kim jesteśmy – Gregg odpowiada na 6 zasadniczych pytań, które badają naukowcy, aby w końcu dowiedzieć się jak funkcjonuje świat. Odkryjemy, że przestarzałe podstawowe założenia naukowe okazały się nieprawdziwe. Aby ruszyć dalej, musimy je odrzucić.
  • Nasz związek z przeszłością – zagłębiamy się w zasadniczo nieprawdziwe założenia, na których zbudowana jest nasza historia. Odkryjesz na nowo prawdziwe pochodzenie ludzkości i początek zaawansowanych cywilizacji. Nauczymy się nowej sztuki myślenia, która doprowadzi do bardziej zrównoważonego i szczęśliwego jutra.
  • Urodzony jako nadzwyczajny – dlaczego tak ważnym jest, że serce może niezależnie uczyć się, kojarzyć, mieć uczucia i reagować na bodźce? Tutaj dowiesz się nie tylko dlaczego, ale także jak ćwiczyć, aby wykorzystać pełen potencjał swojego serca.
  • Język boskiej matrycy – tutaj nauczysz się wszystkiego jak wdrożyć w życie, to czego dowiedziałeś się o spójności. Kiedy rozpoznasz odbicie swojego świata wewnętrznego w świecie zewnętrznym możesz mieć silniejszą pozycję w pokonywaniu codziennych wyzwań.
  • Możliwości kwantowe – w tej lekcji odkrywamy nieskończone możliwości świata kwantowego. W tej dziedzinie wszystko jest możliwe – nagłe uzdrowienia. Dowiesz się, jak aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowego świata, korzystając z mocy emocji i wiary. Następnie podczas tej lekcji zrozumiesz, jak silny jesteś naprawdę.

Hasło na czacie